یافته جدید دانشمندان هنگ گنگی؛

استفاده از فرمول پروبیوتیكی برای مقابله با كووید ۱۹

استفاده از فرمول پروبیوتیكی برای مقابله با كووید ۱۹ فرمول پروبیوتیك توسط دانشمندان دانشگاه هنگ گنگ بعنوان شیوه جدید مقابله با بیماری كووید 19 توسعه داده شده است.به گزارش آرایش عروس به نقل از مهر، «فرانسیس چان»، سرپرست تیم تحقیق، در این زمینه می گوید: «سلامت روده بر سیستم ایمنی بدن تأثیر دارد. ما باید ترکیب باکتری های روده را که به حفظ قدرت دفاعی ما کمک می نماید شناسایی نمائیم. ما می توانیم برای تقویت ایمنی بدن در مقابل عفونت های ویروسی و باکتریایی، میکروبیوم های روده را تعدیل نماییم. این روند، راهکار جدیدی در مقابله کووید ۱۹ خواهد بود.»
محققان دانشگاه از ماه فوریه تا مارس، نمونه مدفوع ۱۵ بیمار کووید ۱۹ را جمع آوری کردند. نتایج نشان داد دیسبیوز روده شدید در بیماران وجود داشت. دیسبوز روده به معنای عدم تعادل در باکتری های خوب و بد روده است.
باکتری های خوب در آنها از بین رفته درحالیکه سایر پاتوژن ها در روده بیماران درحال افزایش است.
سپس تیم تحقیق، داده های مربوط به میکروبیوم روده ۱۵۰ بیمار کووید ۱۹ و ۱۵۰۰ فرد سالم را جمع آوری کردند.
با استفاده از تجزیه و تحلیل داده ها، تیم تحقیق موفق به تهیه یک فرمول پروبیوتیک شد که دیسبیوز روده ناشی از عفونت کووید ۱۹ را هدف قرار می دهد.
محققان در حال مطالعه باکتری های خوبی هستند که ارتباط نزدیکی با سیستم ایمنی ما دارد و درصدد یافتن راهکارهای برای محدودکردن تهدید ناشی از کروناویروس جدید بر سلامت ما هستند.
محققان قصد دارند این فرمول را به مکمل پروبیوتیک که قابل افزودن به رژیم غذایی باشد تبدیل نمایند.

1399/03/26
15:33:23
5.0 / 5
2791
تگهای خبر: باكتری , بدن , بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس