درخواست معاون كل وزیر بهداشت از خیرین و سازمان های مردم نهاد

درخواست معاون كل وزیر بهداشت از خیرین و سازمان های مردم نهاد به گزارش آرایش عروس معاون كل وزیر بهداشت از خیرین و سازمان های مردم نهاد درخواست نمود كه در این شرایط كمك های خود به افراد نیازمند و صدمه پذیر و كارگران روزمزد را ادامه دهند و بیشتر كنند.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، ایرج حریرچی در یك برنامه تلویزیونی با اشاره به اینكه در سه منطقه زابل، زاهدان و ایرانشهر استان سیستان و بلوچستان 75 تا 93 درصد مردم تحت پوشش قرار داده شده اند و از لحاظ علایم بیماری كرونا مورد غربالگری قرار گرفتند، اظهار نمود: كسانی كه مشكوك به بیماری بودند راهنمایی شدند كه تست شوند یا به صورت سرپایی در مراكز سرپایی یا در بیمارستان اقدامات درمانی صورت گیرد.
وی افزود: خوشبختانه موارد مبتلا شدن در استان سیستان و بلوچستان كمتر از متوسط كشوری است اما با عنایت به این كه برخی از بومیان این استان خصوصا در منطقه سیستان از سایر استان ها آمده اند نگرانی هایی برای یك تا دو هفته آینده داریم.
حریرچی اضافه كرد: مقدمات طرح فاصله گذاری اجتماعی به خوبی در این استان و خصوصا در منطقه چابهار و شهر زاهدان این اقدامات انجام شده است. البته انتظار داریم مردم همكاری بیشتری را در این حوزه داشته باشند.
معاون كل وزیر بهداشت با اشاره به اینكه خیلی از سازمان های مردم نهاد، خیریه ها و افراد به صورت شخصی از افراد نیازمند صدمه پذیر در شرایط عادی حمایت می كردند و از سازمان های مردم نهاد، خیریه ها و افراد به صورت شخصی خواهش می كنم به دو گروه یكی افراد تحت پوشش سابق خود كه مشكلات شان در این شرایط كمتر نشده است كمك بیشتری كنند و یك گروه هم كسانی كه كارگران روزمزد هستند كه حالا صدمه پذیر و موقتا بیكار شده اند و دولت از آنان حمایت هایی می كند اما امكان دارد به دست این افراد نرسد یا ناكافی باشد ازاین رو خواهش می كنم در این شرایط سخت كسانی كه می توانند از راه غیرحضوری این كمك ها را برسانند.1399/01/08
14:24:12
5.0 / 5
3165
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس