در گزارش آرایش عروس اعلام شد

تمام مسافران ورودی از چین در فرودگاه معاینه و كنترل می شوند

تمام مسافران ورودی از چین در فرودگاه معاینه و كنترل می شوند به گزارش آرایش عروس معاون بهره برداری فرودگاهی شهر فرودگاهی امام با اشاره به اینكه تمام مسافران ورودی از چین در فرودگاه معاینه می شوند، اظهار داشت: در هیچ جای دنیا در فرودگاه ها، بیماران مشكوك را قرنطینه نمی كنند.حسن خوشخو در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد استقرار مركز قرنطینه بیماران مشكوك به ابتلاء به ویروس كرونا در فرودگاه امام خمینی (ره) تصریح كرد: مقررات وزارت بهداشت این نیست كه مسافر وقتی وارد فرودگاه شد، قرنطینه شود؛ اما اگر وزارت بهداشت و مأموران بهداشت مرزی به مسافری مشكوك شود كه امكان دارد مبتلا به این ویروس باشد، مستقیماً به بیمارستانی كه مشخص شده، منتقل خواهد شد.
وی اضافه كرد: احیاناً اگر مشكلی در تسهیلات فوریت های پزشكی باشد یا آمبولانس در دسترس نباشد، این بیمار در اتاقی به مدت كوتاه نگهداری می شود تا آمبولانس خویش را به فرودگاه برساند. از این فضاها در فرودگاه امام خمینی (ره) به اندازه كافی داریم.
معاون بهره برداری فرودگاهی شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود: نه در مقررات وزارت بهداشت و نه در قوانین بین المللی در فرودگاه ها چیزی به اسم قرنطینه وجود داشته باشد؛ اگر شواهدی دال بر وجود بیماری خاص كه احتمال سرایت آن بالاست، وجود داشته باشد، باید بلافاصله به بیمارستان منتقل شود؛ در هیچ جای دنیا این فرد را قرنطینه نمی كنند؛ ما هم این كار را نمی نماییم.
وی تصریح كرد: ما روزانه ۴ پرواز از مبدأ چین به ایران داریم كه از روز نخست فراگیر شدن این بیماری، تمهیداتی برای مقابله با آن اندیشیده ایم و همكاران ما ۲۳ ساعته مستقر شده اند و پروازهای ورودی از چین به صورت ۱۰۰ درصد معاینه می شوند كه بعد از تأیید سلامت آنها، اجازه ورود به كشور به آنها داده می شود؛ اگر مورد مشكوكی هم دیده شود، بلافاصله به اورژانس اطلاع می دهیم تا مسافر مشكوك به كرونا مستقیماً به بیمارستان منتقل شود.
خوشخو اظهار داشت: از مسافران سایر كشورهایی كه در آنها گزارشهایی دال بر مشاهده بیماری كرونا وجود دارد هم به صورت تصادفی نسبت به معاینه مسافران ورودی از این كشورها اقدام می نماییم، اما در مورد مسافران ورودی از چین به صورت خاص و ۱۰۰ درصدی و ۲۴ ساعته، معاینه انجام می شود.

1398/11/08
09:23:22
5.0 / 5
4238
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس