برنامه شیرمدرسه همچنان در انتظار اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومانی

برنامه شیرمدرسه همچنان در انتظار اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومانی به گزارش آرایش عروس مدیركل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت توزیع شیر در مدارس، اظهار داشت: تلاش می نماییم كه تا آخر سال تحصیلی ۶۰ نوبت در مدارس مناطق محروم شیر توزیع نماییم كه البته نیازمند تامین اعتبار است.دكتر زهرا عبداللهی در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت توزیع شیر در مدارس، اظهار داشت: در این حوزه به صورت مداوم جلساتی را با كمیته شیرمدرسه، سازمان برنامه و بودجه و وزارت آموزش و پرورش داریم كه با این طرح موافقت شده و قول داده اند كه برای مدارس مناطق محروم كشور اعتبارات دیده شود و برنامه شیرمدرسه صورت گیرد.

وی با اشاره به اینكه در مرحله اول مقرر است برنامه شیر مدرسه را در تمام مقاطع مدارس مناطق محروم اجرا نماییم، اظهار داشت: برای اجرای این برنامه حدود ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است كه سازمان برنامه و بودجه قول داده است این اعتبار را تامین كند.

عبداللهی افزود: به محض اینكه اعتبارات را تامین كنند، توزیع شیر در مدارس را آغاز می نماییم و در این حوزه جلساتی را پیش می بریم. البته تلاش مان این است كه از همین امسال این اقدام را آغاز نماییم و قرار شده كه تا آخر سال تحصیلی ۶۰ نوبت در مدارس مناطق محروم شیر توزیع شود و امیدواریم بزودی اعتبارات آن تامین گردد.
1398/09/18
14:07:11
5.0 / 5
4365
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس