وزیر بهداشت در فراكسیون امید مطرح كرد

نیازی به وارد كردن داروهای خارجی با مشابه داخلی وجود ندارد

نیازی به وارد كردن داروهای خارجی با مشابه داخلی وجود ندارد به گزارش آرایش عروس سخنگوی فراكسیون امید اظهار داشت كه طبق توضیحات وزیر بهداشت، كیفیت داروهای تولید داخل به سطحی رسیده كه احتیاج به واردات داروهای خارجی با مشابه داخلی نداریم.


فاطمه سعیدی در گفتگو با ایسنا، در توضیح جلسه امروز فراكسیون امید، اظهار داشت: این جلسه با حضور وزیر بهداشت و درمان برگزار گردید كه آقای نمكی گزارشی از عملكرد خود عرضه كرد و نمایندگان هم نظرات خویش را بیان نمودند كه می توان به مبحث كمبود دارو و نیروی انسانی، حقوق عقب افتاده كاركنان، كمبود تخت های بیمارستانی اشاره نمود.
به قول وی در این نشست درباره كمبود دارو وزیر بهداشت این توضیح را داد كه كیفیت داروهای تولید داخل به سطحی رسیده كه نیازی به وارد كردن داروی خارجی وجود ندارد.
سعیدی افزود: یكی دیگر از موضوعات مطرح شده در این نشست بحث توریسم درمانی بود. بدان معنا كه بیماران كشورهای حوزه خلیج فارس و همسایه در ایران برای درمان حضور پیدا كنند كه نتیجه آن ارز آوری در كشور می شود.
او در آخر اظهار داشت كه وزیر بهداشت در این نشست قول داد كه مبحث بهسازی بیمارستان های فرسوده را پیگیری كند. البته این امر در صورت تأمین بودجه محقق خواهد شد.1398/03/21
14:02:57
5.0 / 5
4810
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , دارو , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس