رئیس كمیسیون بهداشت مجلس: نظر مجلس نسبت به نمكی مثبت است

رئیس كمیسیون بهداشت مجلس: نظر مجلس نسبت به نمكی مثبت است آرایش عروس: رئیس كمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به اینكه «نظر ما نسبت به حضور آقای نمكی در وزارت بهداشت و درمان مثبت است»، اظهار داشت كه مطمئن هستم آقای نمكی می تواند با كمك مجلس قانون برنامه ششم در حوزه سلامت را به بهترین شكل اجرا نماید.


حسینعلی شهریاری در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: آقای نمكی سابقه ریاست در دانشگاه و معاونت وزیر بهداشت را داشته است. همین طور معاون اجتماعی سازمان برنامه و بودجه بوده و بطور كلی فردی پاكدست، سالم و از جنس مردم شمرده می شود. مطمئن هستم آقای نمكی با كمك مجلس و كمیسیون بهداشت می تواند مواد قانون برنامه ششم در حوزه سلامت را به خوبی اجرایی كند.
شهریاری با اشاره به حواشی رفتن قاضی زاده هاشمی و آمدن نمكی، اظهار داشت: به آقای نوبخت گفتم كه نكات مثبت عملكرد آقای نمكی و احیاناً مشكلات پیش روی او همه به حساب آقای نوبخت نوشته می شود. پس لازم است كمك های لازم صورت گیرد كه البته ایشان هم قول كمك دادند.
رئیس كمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به اینكه «اهتمام آقای نمكی برای اجرای پزشك خانواده و سیستم ارجاع بسیار عالی است»، اظهار داشت: اجرای پزشك خانواده به معنای رضایتمندی مردم نیست اما تنها راه استقرار عدالت در سیستم سلامت شمرده می شود. این كار سختی است كه اجرای آن چند سال طول می كشد. مهم آن است كه هر چه سریع تر شروع شود كه آقای نمكی در این باره عزم جدی دارد.1397/11/13
14:24:42
5.0 / 5
4453
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس