وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران:

توزیع شیر مدارس به علت مشكلات اعتباری در هاله ای از ابهام است

توزیع شیر مدارس به علت مشكلات اعتباری در هاله ای از ابهام است آرایش عروس: وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: توزیع شیر در مدارس متاسفانه به علت مشكلات اعتباری همچنان در هاله ای از ابهام است.


به گزارش آرایش عروس به نقل از مهر، سیدمحمد بطحائی در حاشیه افتتاحیه نهمین دوره مجلس دانش آموزی به حضور ۱۵۰ نماینده در مجلس دانش آموزی اشاره نمود و اظهار داشت: دانش آموزان منتخب هر استان مشاوران مدیركل هم محسوب می شوند و ابلاغی را از مدیركل استان دریافت می كنند. آنها نظرات خویش را عرضه می كنند.
وی اظهار داشت: در طول ادوار مختلف مجلس نظرات راه گشایی داشته است كه هم در كتب درسی و هم در برنامه های آموزشی و پرورشی مورد استفاده قرار گرفته است. مهم ترین ماموریت و هدف مجلس و این فرایند تمرین مهارت های اجتماعی و مهارت های تصمیم گیری است و این تمرین بیشتر نقش الگوبرداری و الگوسازی دارد.وزیر آموزش و پرورش درباره نقش مجلس دانش آموزی در سند تحول اظهار داشت: یكی از مهم ترین وظایفی كه این تشكل دارد توسعه متوازن تربیت در ساحت های شش گانه است. شالوده اصلی سند تحول این است كه باید فرایند تربیت به گونه ای باشد كه در تمام ساحت های شش گانه تربیت استعدادهای دانش آموزان شكوفا شود و مسیر تربیت را طی كنند.بطحایی در پاسخ به سوالی درباره سهمیه استخدام معلولان در آموزش و پرورش و عدم رعایت آن افزود: در مواردی كه تعداد متقاضی كمتر از سهمیه اختصاص یافته بوده است نمی توانستیم این استفاده را نماییم. یعنی جاهایی را داشتیم كه تعداد متقاضیان كمتر از سهمیه بوده است در اینگونه موارد نتوانستیم كاملا ۳ درصد را اختصاص دهیم، اما در سایر مواردی كه تعداد متقاضی به اندازه سهمیه بوده استفاده كردیم البته در حال رایزنی با سازمان امور استخدامی هستیم تا بتوان این سهمیه را در سال های بعد ذخیره و به سرجمع اضافه نماییم.بطحایی درباره توزیع شیر مدارس هم اظهار داشت: شیر مدارس متاسفانه به علت مشكلات اعتباری همچنان در هاله ای از ابهام است.

1397/07/23
14:04:24
5.0 / 5
4311
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس