اعلام اسامی فرآورده های آرایشی و بهداشتی غیر مجاز

اعلام اسامی فرآورده های آرایشی و بهداشتی غیر مجاز به گزارش آرایش عروس روابط عمومی سازمان غذا و دارو اسامی برخی فرآورده های آرایشی و بهداشتی غیر مجاز را اعلام نمود.


به گزارش آرایش عروس به نقل از مهر، سازمان غذا و دارو اعلام نمود: فرآورده های آرایشی و بهداشتی با نام تجاریMODA به علت نداشتن برچسب اصالت و سلامت كالا معتبر، برچسب فارسی نویس و فقدان هر گونه مشخصات یا مشخصاتی از جمله سری ساخت یا نام تولید كننده، كشور تولید كننده، تاریخ تولید و انقضاء و یا قید اطلاعات نادرست از جمله تولید كارخانه گینو فرانسه و دیگر مسائل، غیر مجاز شمرده می گردد.

سازمان غذا و دارو در ادامه با اعلان اینكه این معرفی اسامی به قصد مبارزه با عرضه محصولات غیر مجاز در سطح عرضه صورت می گیرد؛ تصریح كرد این اطلاع رسانی صرفاً جهت محصولات قید شده در نامه به همراه تصاویر پیوست بوده و مشمول سایر محصولات با نام تجاری Moda كه دارای نمایندگی واردات رسمی و دارای برچسب اصالت معتبر و مطابق ضوابط سازمان، نمی گردد. بنا براین اعلام سازمان غذا و دارو از افرادی كه محصولات نامبرده را در مراكز فروش مشاهده می كنند خواست معاونت های غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشكی سراسر كشور را آگاه سازند تا نسبت به جمع آوری آنها اقدام لازم را به عمل آورند. شماره تلفن ۶۶۴۰۵۵۶۹ روابط عمومی سازمان جهت دریافت مشخصات مكان های عرضه فرآورده های غیرمجاز اعلام شده است.
 

1396/08/14
18:25:30
5.0 / 5
5224
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس