بیمارستان نیاز اصلی شهرستان 27 هزار نفری راز و جرگلان

بیمارستان نیاز اصلی شهرستان 27 هزار نفری راز و جرگلان آرایش عروس: نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بیمارستان یكی از نیازهای اصلی شهرستان 27 هزار نفری راز و جرگلان است.


«علی قربانی» در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به این كه راز و جرگلان یكی از شهرستان مرزی این استان است و قسمت اعظم جمعیت آن در روستاها زندگی می كنند، اضافه كرد: جمعیت نیازمند به بیمارستان این شهرستان مجبور هستند خدمات مورد نیاز خویش را از بیمارستان های بجنورد و آشخانه دریافت نمایند كه البته بیشتر آن ها به بجنورد سفر می كنند.
وی افزود: از آنجایی كه فاصله روستاهایی كه در نقاط مرزی این شهرستان قرار دارند با بجنورد خیلی زیاد است و از جانب دیگر مسیر تردد كوهستانی است ساخت یك بیمارستان در این منطقه الزامی است.
نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: طی سال های اخیر مراكز بهداشتی و تعدادی مراكز جامع سلامت در روستاهای این شهرستان به راه افتاده است اما این مراكز نمی توانند نیاز افرادی كه بیمارستان دارند را مرتفع كنند.
قربانی خاطرنشان كرد: ساخت بیمارستان در این منطقه یكی از پروژه های مصوب در این استان بوده كه بعد از گذشت مدتی تبدیل به ساخت مركز درمان بستر شد.
نماینده پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس تصریح كرد: اما مسئولان نتوانستند حتی ساخت همین مركز را هم به سامان برسانند.1397/05/02
13:38:09
5.0 / 5
4413
تگهای خبر: بیمار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس