محققان عنوان می كنند؛

افت فشارخون با بیماری قلبی عروقی مرتبط می باشد

افت فشارخون با بیماری قلبی عروقی مرتبط می باشد آرایش عروس: یافته ها نشان داده است اُفت سریع فشارخون موسوم به ˮفشار خون اُرتواستیكˮ امكان دارد منجر به بیماری قلبی-عروقی شود.به گزارش آرایش عروس به نقل از مهر، محققان مركز پزشكی بث دیاكونس بوستون آمریكا در مطالعه خود به بررسی داده های شركت كنندگان ۴۵ تا ۶۴ سال پرداختند. این شركت كنندگان از لحاظ مشكلات قلبی و عروقی و مرگ و میر تا دسامبر سال ۲۰۱۵ تحت نظر بودند.
فشار خون اُرتواستیك یك نشانه بالینی است كه عموما در زمان بلندشدن ناگهانی از حالت ایستاده یا خوابیده روی می دهد.
«استفن جوراسچك»، سرپرست تیم تحقیق، در این باره می گوید: «درحالیكه در مورد ارتباط بین فشار خون اُرتواستیك و بیماری قلبی-عروقی، مباحثات متناقضی وجود دارد، اما یافته های ما كاملا صریح و موثق است.»
وی در ادامه می افزاید: «این یافته ها قویاً از این فرضیه حمایت می كند كه فشارخون اُرتواستیك عامل مهمی در مورد وجود یك بیماری تشخیص داده نشده قلبی-عروقی است. پزشكان هم باید از احتمال وجود یك نوع بیماری قلبی-عروقی تشخیص داده نشده در افراد مبتلا به فشارخون اُرتواستیك پیش از شروع درمان آگاه باشند.
بسیاری از درمان های مربوط به فشارخون اُرتواستیك نظیر افزایش مصرف سدیم یا توقف داروهای فشارخون، باعث تشدید كنترل فشارخون و ریسك بروز بیماری قلبی-عروقی می گردد. اینها از دلایل اُفت فشارخون هستند.

1397/04/15
13:00:56
5.0 / 5
4327
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس