شروع ساخت بیمارستان 250 تختخوابی شادگان

شروع ساخت بیمارستان 250 تختخوابی شادگان آرایش عروس: خوزستان با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، کلنگ ساخت بیمارستان جدید 250 تختخوابی شهرستان شادگان به زمین زده شد.سید حمید جمال الدینی، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت در آیین کلنگ زنی ساخت بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی شادگان که امروز (۶ خردادماه) انجام شد، در جمع خبرنگاران اظهار نمود: با تدبیر دولت سیزدهم برای تکمیل و توسعه تخت های بیمارستانی، در حدود دو سال قبل نزدیک به ۱۵ هزار تخت به مجموعه تخت های بیمارستانی کشور افزوده شد.

به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: امیدواریم کلنگ زنی بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی شادگان، این زنجیره ایجادشده را تکمیل کند.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت با اشاره به اینکه مجری این پروژه وزارت مسکن و شهرسازی است، اظهار داشت: امیدواریم با هماهنگی و همکاری بوجود آمده بتوانیم این پروژه را در زمان مشخص به اتمام برسانیم و شیرینی این بهره برداری را به مردم منطقه هدیه بدهیم.

وی افزود: با عنایت به این که استاندارد واحدی در نقشه ها و تجهیزات ساخت در کشور وجود دارد و در جهت دسترسی مردم خصوصاً در مناطق محروم، امکانات کاملا شبیه به استانهای بیشتر توسعه یافته در این بیمارستان ایجاد می شود تا مردم بتوانند در این منطقه نیز خدمات مطلوبی را دریافت نمایند.

جمال الدینی افزود: با عنایت به طرح سلامت خانواده و پزشک خانواده و تکمیل آن با حضور مستمر مراقبان سلامت، افراد در معرض خطر شناسایی می شوند و مداخلات پیشگیرانه صورت خواهد گرفت تا در نهایت با این تلاش به روزی برسیم که به اضافه کردن تخت بیمارستانی نیاز نداشته باشیم و به جمع کردن آنها مبادرت بورزیم.

وی تصریح کرد: قدم دیگری که در چند سال قبل برداشته شده و با افزایش ضریب و تعداد در سال جدید تکمیل شد، بحث بومی گزینی بود و در قالب این کار حداقل ۳۰ درصد از ظرفیت نظام پذیرش در بخش رشته های حوزه سلامت به نیروهای بومی تعلق می گیرد ازاین رو امیدوار هستیم با تدبیر سال قبل مجلس شورای اسلامی این زنجیره تربیت، تحصیل و ارائه ی خدمت تکمیل شود.

در ادامه علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان نیز در این مراسم با قدردانی از تلاشگران در این حوزه اظهار نمود: امیدواریم بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی شادگان یکی از بیمارستان های بزرگ جنوب خوزستان شود و در زمان پیشبینی شده توسط مشاور و به نحو احسن به بهره برداری برسد تا مردم منطقه بتوانند از امکانات آن نهایت استفاده را ببرند.

به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، ارزیابی شده فاز نخست این بیمارستان در دو سال و با ۲ هزار و ۸۹۹ میلیاردریال هزینه راه اندازی شود.

منبع:

1402/03/07
11:13:53
5.0 / 5
230
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس