هفته ۱۲۹ همه گیری كرونا در ایران؛

۴۵۴ فوتی کرونا در کشور در هفته سوم مرداد

۴۵۴ فوتی کرونا در کشور در هفته سوم مرداد آرایش عروس: در هفته اخیر مصادف با هفته 129 همه گیری کرونا در کشور، کاهش بیماران بستری در 24 استان کشور گزارش شده است؛ این در حالیست که روند فوت شدگان در 19 استان همچنان افزایشی است.به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، طبق آخرین نقشه رنگ بندی که از طرف وزارت بهداشت انتشار یافت، تعداد شهرهای با وضعیت قرمز کرونائی کم شده و از ۱۳۰ به ۷۸ شهر رسیده است. همین طور تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی از ۱۲۹ به ۱۸۴ شهر و تعداد شهرهای با وضعیت زرد از ۱۵۴ به ۱۷۴ شهر بالا رفته است. تعداد شهرهای با وضعیت آبی نیز از ۳۵ به ۱۲ کم شده است.


وضعیت کرونا در کشور در هفته ۱۲۹ همه گیری
بر این اساس، بررسی هفتگی وضع موجود کرونا در کشور در هفته سوم مرداد ماه ۱۴۰۱ مصادف با هفته ۱۲۹ همه گیری در کشور، نشان میدهد که تعداد موارد سرپایی مثبت شناسایی شده در هفته اخیر ۳۵۱۹۴ نفر، تعداد موارد بستری جدید ۷۸۸۲ نفر و تعداد موارد فوتی جدید ۴۵۴ نفر بوده است.


وضعیت کرونا در تهران
در استان تهران نیز تعداد موارد سرپایی مثبت شناسایی شده در هفته اخیر، ۱۹۴۱ نفر، تعداد موارد بستری جدید ۹۷۶ نفر و تعداد موارد فوتی تهران در هفته اخیر ۶۸ نفر بوده است.


کدام استانها افزایش موارد بستری و فوتی را داشته اند؟
در عین حال بنا بر اعلام وزارت بهداشت، در هفته اخیر مصادف با هفته ۱۲۹ همه گیری در کشور، چهار استان سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، همدان و آذربایجان غربی افزایش موارد بستری را داشته اند. این در حالیست که در ۲۴ استان کشور موارد بستری کاهش داشته و شاهد کاهش بیماران بستری بوده ایم. در عین حال در سه استان نیز ایستایی موارد بستری گزارش شده است.افزایش فوت نیز در ۱۹ استان گزارش شده است که شامل مازندران، خوزستان، البرز، اصفهان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، قم، گیلان، فارس، خراسان جنوبی، گلستان، بوشهر، قزوین، همدان، کرمانشاه، یزد، سیستان و بلوچستان و خراسان شمالی و ایلام بوده است.

در عین حال ایستایی یا کاهش موارد فوت در هفته اخیر در ۱۲ استان گزارش شده است.منبع:

1401/05/23
15:30:32
5.0 / 5
190
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس