معاون پرستاری وزارت بهداشت:

خدمات پرستاری باید به بستر جامعه تسری یابد

خدمات پرستاری باید به بستر جامعه تسری یابد به گزارش آرایش عروس معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دیدار با اعضای هیات مدیره انجمن علمی پرستاری ایران بر تسری خدمات پرستاری به بستر و بطن جامعه تاکید نمود.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، دکتر عباس عبادی در دیدار اعضای هیات مدیره انجمن علمی پرستاری ایران، اظهار نمود: مردم زمانی شاهد آثار پرارزش خدمات پرستاری و مراقبتی خواهند بود که این خدمات برای آنها در دسترس و قابل لمس باشد. ازاین رو یکی از اولویت ها در ارتقای حرفه پرستاری تسری آن به بطن جامعه است.

وی با تکیه بر نقش انجمن های پرستاری برای دستیابی به پرستاری جامعه نگر، اضافه کرد: خدمات و رشته های پرستاری جهت عرضه خدمت هرچه بیشتر به جامعه باید گسترش یابد و انجمن های علمی می توانند بعنوان مشاور و اتاق فکر، از نظر علمی با معاونت پرستاری همکاری نزدیک داشته باشند.

آمادگی انجمن علمی برای مشاوره و کمک به وزارت بهداشت

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در این دیدار دکتر مسعود فلاحی - رئیس انجمن علمی پرستاری ایران هم ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای دکتر عبادی در کسوت معاون پرستاری وزارت بهداشت، آمادگی انجمن علمی را برای مشاوره و کمک در همه زمینه ها اعلام نمود.

همینطور در ادامه دکتر نیکبخت - دبیر انجمن علمی، دکتر یغمایی - نایب رئیس انجمن، دکتر الحانی - عضو هیات مدیره انجمن و دکتر مداح مادر پرستاری ایران مطالبی را در ارتباط با خدمات پرستاری جامعه نگر و لزوم توجه به آن بیان نمودند.1400/07/17
11:50:36
5.0 / 5
229
تگهای خبر: بهداشت , پرستاری , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس