تازه ترین آمار مبتلایان، قربانیان و بهبودیافتگان کرونا در جهان

تازه ترین آمار مبتلایان، قربانیان و بهبودیافتگان کرونا در جهان آرایش عروس: مجموع مبتلایان به بیماری «کووید-19» ناشی از کروناویروس جدید در جهان تا حالا به 211 میلیون و 572 هزار و 165 نفر رسیده، مرگ چهار میلیون و 428 هزار و 45 نفر بر اثر مبتلاشدن به این بیماری تأیید شده و همین طور 189 میلیون و 320 هزار و 364 نفر از مبتلایان نیز بهبود یافته اند.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، برمبنای آمارهای جهانی، آمریکا با بیش از ۳۸.۳ میلیون مبتلا و بیش از ۶۴۴ هزار قربانی همچنان در صدر لیست کشورهای درگیر با بیماری کووید-۱۹ قرار دارد.
هند نیز با آمار بیش از ۳۲.۳ میلیون مبتلا بعد از آمریکا در رتبه دوم جهانی به لحاظ میزان مبتلاشدن قرار دارد و آمار مبتلایان به کووید-۱۹ در برزیل هم از ۲۰.۵ میلیون نفر فراتر رفته و هم اکنون سومین کشور جهان به لحاظ بالاترین شمار مبتلایان است. همین طور بعد از ایالات متحده، کشورهای برزیل با بیش از ۵۷۳ هزار و هند با بیش از ۴۳۳ هزار جانباخته، بالاترین آمار قربانیان کووید ۱۹ را در این لیست جهانی گزارش داده اند.
بنابر جدول به روز شده در پایگاه اطلاع رسانی "ورلداُمتر"، شمار مبتلایان و قربانیان این بیماری در ۱۰ کشوری که بر اساس گزارش های رسمی بالاترین آمارها را تا حالا داشته اند تا بامداد امروز (شنبه) به ترتیب به شرح زیر است:
# نام کشور مجموع مبتلایان مجموع قربانیان ۱ ایالات متحده ۳۸، ۳۹۸، ۵۹۶ ۶۴۴، ۲۸۱ ۲ هند ۳۲، ۳۹۳، ۲۸۶ ۴۳۳، ۹۹۸ ۳ برزیل ۲۰، ۵۲۸، ۰۹۹ ۵۷۳، ۶۵۸ ۴ روسیه ۶، ۷۰۵، ۵۲۳ ۱۷۴، ۴۸۵ ۵ فرانسه ۶، ۵۷۹، ۶۷۵ ۱۱۳، ۱۸۶ ۶ انگلیس ۶، ۴۲۹، ۱۴۷ ۱۳۱، ۴۸۷ ۷ ترکیه ۶، ۱۷۷، ۶۹۰ ۵۴، ۰۹۵ ۸ آرژانتین ۵، ۱۲۴، ۹۶۳ ۱۱۰، ۰۷۰ ۹ کلمبیا ۴، ۸۸۳، ۹۳۲ ۱۲۴، ۰۲۳ ۱۰ اسپانیا ۴، ۷۷۰، ۴۵۳ ۸۳، ۱۳۶ بر طبق این لیست، روسیه نیز با گذشتن از آمار ۱۷۴ هزار جانباخته تا حالا بیشترین تلفات کرونا را در میان کشورهای اروپایی داشته است.
بر طبق آمار فوق هم اکنون در ۱۵ کشور، شمار مبتلایان از رقم سه میلیون نفر عبور کرده است و بعد از ایالات متحده، هند و برزیل - که همچنان سه کشور رکورددار شمار مبتلایان در دنیا هستند - کشورهای روسیه، فرانسه، انگلیس، ترکیه، آرژانتین، کلمبیا، اسپانیا، ایران، ایتالیا، اندونزی، آلمان و مکزیک نیز بیش از سه میلیون مبتلا را ثبت کرده اند.
به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، روند افزایش آمار مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹ که تا حالا در ۲۲۰ کشور و منطقه در جهان شیوع یافته است، ادامه دارد و این بیماری همچنان در دنیا قربانی می گیرد.
منبع:

1400/05/30
13:49:03
5.0 / 5
246
تگهای خبر: بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس