فیروزی پوربادی:

مردم و دولت باید مكمل یكدیگر در مقابله با كرونا باشند

مردم و دولت باید مكمل یكدیگر در مقابله با كرونا باشند یك عضو كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اصرار كرد كه دولت و مردم باید در مقابله با این ویروس بایكدیگر همكاری داشته و هر طرف با ایفای صحیح وظایف خود، مسئولیت پذیری طرف دیگر را بالاتر ببرد.


رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به مسئولیتی که هریک از شهروندان در امتداد مقابله با کرونا برعهده دارند، بیان کرد: در وهله اول لازم است که مردم و مسئولان ویروس کرونا را جدی تلقی کنند و در گام بعدی همه در رعایت پروتکل های ابلاغی از طرف سازمان بهداشت جهانی و ستاد ملی کرونا کوشا باشیم.
ایشان سپس اظهار نمود: لازم است هر یک از شهروندان نسبت به استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی بمنظور حفظ سلامتی خود و به خطر نینداختن سلامتی سایر افراد جامعه احساس مسئولیت کنند. دولت نیز متقابلا وظیفه دارد شرایط را برای اجرای دقیق پروتکل ها مهیا کند.
نماینده مردم نطنز در مجلس اشاره کرد: دولت و مردم باید در مقابله با این ویروس بایکدیگر همکاری داشته و هر طرف مسئولیت پذیری طرف دیگر را بالاتر ببرد. مردم با رعایت دقیق پروتکل ها و دولت با فراهم کردن امکانات و پشتیبانی از بخش های لطمه دیده می توانند مکمل یکدیگر بوده و مسئولیت خودرا به بهترین شکل اجرایی کنند.
ایشان سپس اشاره کرد: دولت برای اجرای امور باید به شکلی برنامه ریزی کند که هم به اقتصاد کشور ضربه ای وارد نشود و هم بستر مناسب برای اجرای پروتکل ها برقرار شود. مردم نیز باید این مسئولیت را پذیرفته و پروتکل ها را بطور جدی دنبال کنند.
منبع:

1399/06/18
13:43:48
5.0 / 5
1969
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس