ترخیص ۹۰ درصد كالاها در كمتر از ۷۲ ساعت

ترخیص ۹۰ درصد كالاها در كمتر از ۷۲ ساعت آرایش عروس: گمرك ایران اعلام نمود: ۶۶۵ میلیون دلار محصولات دارویی و ۴۴۱ میلیون دلار تجهیزات پزشكی در نیمه نخست سال جاری وارد كشور شده است.به گزارش آرایش عروس به نقل از مهر به نقل گمرك ایران، در نیمه نخست سال جاری ۵ هزار و ۳۰۱ تن محصولات دارویی به ارزش ۶۶۵ میلیون دلار وارد كشورمان شده است. ازاین رو گزارش در نیمه نخست سال جاری ۵ هزار و ۶۹ تن تجهیزات پزشكی به ارزش ۴۴۱ میلیون دلار تجهیزات پزشكی وارد كشور شده است.
بنابراین گزارش، بر مبنای دستور فرود عسگری رئیس كل گمرك ایران ترخیص كالا، سریع و حمل یكسره كالاهای اساسی و ضروری از گمرك به كارخانه ها انجام می گردد.
همچنین با پیگیری های رئیس كل گمرك ایران خدمات شبانه روزی و ۲۴ ساعته گمرك در شرایط ویژه اقتصادی به كالاهای اساسی در گمركات مهم كشور صورت می گیرد و روند ترخیص این كالاها به صورت لحظه ای به كمك سامانه جامع گمركی در مركز پایش دفتر واردات گمرك رصد می گردد.
براساس این گزارش، پایش اطلاعات ترخیص كالاها در سالجاری نشان داده است ۹۰ درصد كالاهایی كه وارد گمرك می شوند در كمتر از سه روز یا ۷۲ ساعت ترخیص می شوند و در این بین ترخیص كالاهای اساسی در اولویت قرار دارد.
گمركات مهم كشور برای ترخیص كالاهای اساسی به صورت شبانه روزی فعالیت می نمایند تا وقفه ای در واردات این كالاها تولید نشود.
گمرك در جهت تامین كالاهای اساسی تسهیلاتی را برای ترخیص سریعتر این كالاها ارائه و با اولویت قرار دادن این كالاها در گمركات اجازه حمل یكسره در مبادی ورودی را جهت آسان سازی فرآیند ترخیص این كالاها فراهم نموده است و هم اكنون به كمك سامانه جامع گمركی كامیون های حامل كالاهای اساسی بدون معطلی به درب خروج گمركات هدایت می شوند.

1397/08/06
14:04:02
5.0 / 5
4294
تگهای خبر: پزشك , پزشكی , خدمات , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس