چه كار نماییم شاد شویم؟

چه كار نماییم شاد شویم؟ آرایش عروس: یك روانپزشك اظهار داشت: شاد بودن سبب می گردد بهتر بتوانیم چالش های زندگی را مدیریت نماییم.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، دكتر «علی مهدی زاده» با تاكید بر این كه اگر شاد باشیم بهتر می توانیم تمركز، فكر، برنامه ریزی و مدیریت نماییم ادامه داد: منكر نبود مشكلات و مسائل نیستم اما این موضوعات نباید منجر شود كه از ادامه زندگی باز بمانیم و باید تا حد امكان و توان از موقعیت ها و داشته های خودمان استفاده نماییم.

مهدی زاده با بیان این كه تنها به فكر این نباشیم كه دیگران را شاد نماییم بلكه باید از خودمان هم غافل نشویم، تعادل میان رفع نیازهای خودمان و دیگران در تولید شادی موثر است، اظهار داشت: میان كار و تفریح باید تعادل تولید نماییم، رفتن به مسافرت، دیدن اقوام، حضور در طبیعت را هیچ وقت فراموش نكنیم.

این روانپزشك ادامه داد: شادی هیچ وقت در تنهایی اتفاق نمی افتد بلكه در موقعیت های اجتماعی تجربه می شود، ارتباط با دیگران و با افرادی كه شاد هستند را فراموش نكنید، چون آن ها شادی را منتقل می كنند.

وی یكی از طریق های تولید شادی در زندگی را تنوع دادن به زندگی دانست و اظهار داشت: به آنچه داریم توجه نماییم، به داشته های خودمان توجه نماییم و شكرگزار نعمت هایی كه داریم باشیم.

مهدی زاده با بیان این كه داشتن فعالیت هنری نشاط آور است، خاطرنشان كرد: با اطرافیان و نزدیكان خودمان ارتباط صمیمانه داشته باشیم و یك انسجام در زندگی شخصی داشته باشیم، گسستگی در زندگی شادی را از ما می گیرد.

1396/12/15
15:02:38
5.0 / 5
4693
تگهای خبر: زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس