پزشکان مکلف به استفاده از پایانه فروشگاهی شدند

پزشکان مکلف به استفاده از پایانه فروشگاهی شدند به گزارش آرایش عروس با تصویب مجلس، کلیه صاحبان حرف و مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و دامپزشکی و فروشندگان تجهیزات پزشکی و کلیه اشخاص شاغل در کسب و کارهای حقوقی شامل وکالت و مشاوره حقوقی و خانواده، مکلف به استفاده از پایانه فروشگاهی شدند.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه) جز ۲ بند ح تبصره ۶ در بخش هزینه ای تصویب گردید.
‎طبق این مصوبه، کلیه صاحبان حرف و مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و دامپزشکی و فروشندگان تجهیزات پزشکی که پروانه کار آنها توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا سازمان نظام پزشکی ایران صادر می­شود و کلیه اشخاص شاغل در کسب و کارهای حقوقی شامل وکالت و مشاوره حقوقی و خانواده، مکلفند از پایانه فروشگاهی استفاده کنند.
‎مستنکفین از اجرای این حکم حسب مورد و برپایه دستورالعملی که حداکثر تا آخر اردیبهشت ماه سال 1401 توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی (سازمان امور مالیاتی کشور) با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تهیه می شود به پرداخت جریمه یا لغو پروانه پزشکی یا لغو پروانه اشتغال محکوم می شود.
همینطور بند ط تبصره ۶ در بخش هزینه ای و درآمدی تصویب گردید که به باعث آن، سازمان امور مالیاتی کشور مکلف است عوارض به میزان ده درصد (۱۰%) ارزش کالاها و خدمات مبحث ماده (۴۸) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۲) مصوب سال ۱۳۹۳ را أخذ و به ردیف درآمدی ۱۶۰۱۰۹ جدول شماره (۵) این قانون نزد خزانه داری کل کشور واریز نماید تا از راه دستگاههای اجرائی ذی ربط صرف اهداف تعیین شده در ماده قانونی فوق الذکر گردد.
منبع:

1400/12/16
10:08:06
5.0 / 5
214
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , پزشكی , خانواده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس