بیش از ۸۰ درصد بیماران كووید۱۹ در آفریقا بدون علایم هستند

بیش از ۸۰ درصد بیماران كووید۱۹ در آفریقا بدون علایم هستند به گزارش آرایش عروس سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد: بیش از 80 درصد از موارد كووید-19 در آفریقا ناقل خاموش بیماری هستند.به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، سازمان جهانی بهداشت اعلام نمود: درحالی که میزان موارد مبتلاشدن و مرگ ناشی از بیماری کووید-۱۹ در خیلی از کشورهای آفریقایی پایین است، نتایج اولیه بررسی ها حاکی از آنست که تعداد افراد آلوده به کروناویروس بیش از آمار گزارش شده است.

دکتر «ماتشیدیسو موئتی» - رئیس منطقه ای سازمان جهانی بهداشت در آفریقا - اظهار داشت: بررسی های اولیه نشان میدهد که بیش از ۸۰ درصد از موارد کووید-۱۹ در آفریقا بدون علایم هستند.

رئیس منطقه ای سازمان جهانی بهداشت در آفریقا اضافه کرد: اقدام سریع دولت ها در کشورهای آفریقایی در اعمال بموقع محدودیتها و پایبندی عمومی مردم به محدودیت های تردد فرصتی را برای پایین نگه داشتن موارد مبتلاشدن ایجاد کرد. از آنجایی که خیلی از کشورها مبادرت به برداشتن محدودیت ها و بازگشایی کارهای اقتصادی کرده اند موارد مبتلاشدن روند افزایشی داشته است.

هرچند کارشناسان قادر به توضیح دقیق چرایی پایین بودن نرخ مرگ و میر در این قاره نیستند. بگفته دکتر «سام آگاتری اوکانزی» از اوگاندا شاخصهای دقیق که عامل ایجاد این شرایط هستند معین نیست اما بعضی از فاکتورها محتمل تر هستند.

به گزارش آرایش عروس به نقل از شبکه خبری سی ان ان، بگفته این پزشک جوان بودن جمعیت کشورها، پایین بودن میزان جابجایی ها و تعاملات در مناطق روستایی می تواند همچون شاخصهای موثر در کاهش موارد فوتی باشد.

منبع:

1399/07/04
14:02:28
5.0 / 5
1448
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس