فرماندار عنوان كرد:

كمیجان در وضعیت قرمز

كمیجان در وضعیت قرمز مركزی فرماندار كمیجان با اشاره به وضعیت قرمز در این شهرستان، اظهار داشت: اگر مردم پروتكل های بهداشتی را رعایت نكنند ناچار به قانون و برخوردهای قانونی متوسل می شویم.


سعید فائض پور در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه متاسفانه شهرستان کمیجان با جمعیتی بیش از ۳۶ هزار نفر از لحاظ مبتلاشدن به کرونا در وضعیت قرمز قرار گرفته است، اضافه کرد: مسلما به هر میزان که مردم رعایت نکنند، میزان مبتلاشدن هم بیشتر می شود و بیشتر در معرض خطر و شرایط دشوار قرار می گیریم.
وی اشاره کرد: متاسفانه در ایام اخیر، به ویژه در بخش میلاجرد شاهد بی توجهی و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از طرف مردم بودیم، عروسی ها با وجود ممنوعیت و محدودیت انجام شد و امروز آثار آنرا می بینیم.
فرماندار کمیجان با اشاره به اینکه متاسفانه استان مرکزی در وضعیت خوبی قرار ندارد و حتی یک شهرستان هم وضعیت سفید ندارد، اظهار داشت: هم اکنون و در ماه محرم لزوم رعایت الزامات بهداشتی بیش از هر زمان دیگری لازم است و اگر رعایت نکنند اساسا دو هفته آینده عواقب آنرا خواهیم دید.
وی اظهار نمود: متاسفانه در همین روزهای آغازین ماه محرم شاهد عدم رعایت پروتکل های بهداشتی هستیم در صورتیکه به تمامی هیات های مذهبی تاکیدات لازم صورت گرفته است و باید رعایت نمایند، اگر مردم الزامات را رعایت نکنند ناچاریم که به قانون متوسل شویم.
فائض پور با اشاره به پر بودن بخش مختص بیماران کرونایی در بیمارستان شهرستان اظهار داشت: متاسفانه نه فقط در کمیجان، بلکه در تمام نقاط استان شاهد کمبود نیرو و کادر درمان هستیم که طبیعی است، به هر حال کادر درمان ۶ ماه در حال خدمات رسانی بی وقفه و شبانه روزی است و خستگی آنها طبیعی است، در این شرایط تنها، رعایت پروتکل های بهداشتی از طرف مردم می تواند زنجیره انتشار را قطع کند.1399/06/04
18:40:05
5.0 / 5
1692
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بینی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس